У Римо-католицькій церкві в Україні триває Рік Пресвятого Серця Ісуса, проголошений Конференцією єпископів України. У багатьох парафіяльних спільнотах відбуваються богослужіння та акти присвячення, під час яких віряни довіряють своє життя, родини та парафії Пресвятому Серцю Ісуса.
15 червня 2026